انجمن فرزندان جانباز در حال افزایش اعضای خود است تا به این ترتیب اگاهی از مشکلات و احقاق حقوق جانبازان و خانواده ان ها بهتر و راحت تر صورت گیرد.

به گزارش انجمن فرزندان سراسر کشور ، مجتبی غلامی رئیس انجمن فرزندان جانباز در گفت و گو با حیات اظهار کرد: شهدا، جانبازان، آزادگان و خانواده شان ، جزو برجسته‌ترین انسانها و شریف ترین و عزیزترین آنها هستند و باید همان گونه با آنها معامله شود.

وی افزود: ما فرزندان شیر مردان روزهای سخت و نبرد، همچون پدران خود سرباز ولایت وحافظ نظام هستیم و حال بعد از سالیان سال نوبت درس پس دادن ماست اینک دور هم جمع شدیم تا با پیروی از سیره پاک رهبرمان ، شهدا و جانبازان، ثابت کنیم که شاگردان خوبی در این مکتب بودیم .

وی یاداور شد: پس از سه دهه از جنگ نابرابر آموختیم که باید پای اتحاد و دفاع از وطن جانمان را نثار کنیم.

به گفته غلامی پدران ما مردترین مردها بودند که رفتند بعضی ها پر گشودند و مهمان سفره سید الشهدا شدند و بعضی ها با حال و روزی نه چندان تعریفی و سینه ای پر از درد و حسرتِ آسمانی نشدن شان برگشتند.

به گفته این فرزند جانباز، ما یادگاران،حضور این عزیزان را ارج می نهیم چرا که ایشان برگشتند تا معلمان ما در عرصه ایثار و شهادت باشند و به ما درس فداکاری، از خودگذشتگی، دفاع از مرز و بوم ، درس بصیرت و پیروی از ولی فقیه و از همه مهم تر به ما درس اتحاد و وحدت را بدهند .

وی توضیح داد: انجمن فرزندان جانباز به عنوان اولین و بزرگترین تشکل ثبت شده ملی فرزندان جانباز و دارای مجوز از وزارت کشور است که در قالب قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  و سازمان های مردم نهاد فعالیت می کند و عضو می پذیرد.

وی گفت: حضور ایثارگران در این انجمن می تواند باعث تقویت بنیه اجتماعی و انسانی انجمن شود.
غلامی درباره اهمیت این عضویت افزود: هر چه انجمنی تعداد اعضایش بیشتر باشد رسیدن به اهدافش سریع تر صورت خواهدگرفت. 

وی همچنین انتصاب سردار سلامی به فرماندهی سپاه پاسداران را شایسته عنوان کرد و افزود: حضور سردار سلامی در دفاع مقدس و حمایت وی از جامعه ایثارگری برکات ارزشمندی را به همراه خواهد داشت.

لینک عضویت در انجمن فرزندان جانباز سراسر کشور

  • منبع خبر : حیات