شهدا و خانواده شان،جانبازان و خانواده شان،آزادگان و خانواده شان ، جزو برجسته‌ترین انسانها و شریفترین و عزیزترین آنها هستند و باید همان گونه با آنها معامله شود.

به نام خدایی که ایثار و شهادت را به آموخت

شهدا و خانواده شان،جانبازان و خانواده شان،آزادگان و خانواده شان ، جزو برجسته‌ترین انسانها و شریفترین و عزیزترین آنها هستند و باید همان گونه با آنها معامله شود. البته، معامله‌ى خدا و آنچه خدا با شما خواهد کرد، از همه بالاتر و با ارزشتر و ماندگارتر است . (مقام معظم رهبری)

ما فرزندان شیر مردان روزهای سخت و نبرد همچون پدران خود سرباز ولایت وحافظ نظام بوده وخواهیم ماند.

اینک پس از سه دهه از جنگ نابرابر آموختیم که باید پای اتحاد و دفاع از وطن جانمان را نثار کنیم .
حال بعد از گذشت این سه دهه هنوز در خانه هایمان حرف از جنگ و هر روزِ ما فرزندان مبارزه است.
پدران ما مردترین مردها بودند که رفتند بعضی ها پر گشودند و مهمان سفره سید الشهدا شدند و بعضی ها با حال و روزی نه چندان تعریفی و سینه ای پر از درد و حسرتِ آسمانی نشدن شان برگشتند
ما یادگاران،حضور این عزیزان را ارج مینهیم چرا که ایشان برگشتند تا معلمان ما در عرصه ایثار و شهادت باشند و به ما درس فداکاری، از خودگذشتگی، دفاع از مرز و بوم ، درس بصیرت و پیروی از ولی فقیه و از همه مهم تر به ما درس اتحاد و وحدت را بدهند .

حال ما فرزندان جانباز ایران بعد از سالیان سال نوبت درس پس دادن ماست اینک دور هم جمع شدیم تا با پیروی از سیره پاک پیر جمارانی ما ، شهدا ، پیر فرزانه و جانباز عزیزمان و جانبازان، ثابت کنیم که شاگردان خوبی در این مکتب بودیم .

ما در این اتحاد با همکاری تعدادی از فرزندان معزز جانبازان در راستای اهدافی مشترک در حال ثبت مجموعه ای هستیم تحت عنوان “انجمن فرزندان جانباز کشور”که با کمک و همدلی فرزندان معزز جانباز برای تحقق آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اهدافی که پدر هایمان داشتند گامی تاثیر گذار در این راستا داشته باشیم.
حال دست یاری به سوی شما بلند کرده و شما را در اتحاد دعوت می نمائیم.

انجمن فرزندان جانباز کشور